Послуги евакуатора

перевезення авто Міська служба евакуації «Евакуатор Столиця» працює в Києві та надає якісні послуги евакуатора по всіх великих районах. Власний автомобільний парк - гордість підприємства й головна перевага - автопарк містить сучасну техніку.

Зі збільшенням кількості транспортних засобів на дорогах зростає число надзвичайних ситуацій. Поряд з аваріями або поломками, водія можуть чекати неприємні випадки - машина може злетіти з дороги, зіткнутися з перешкодою або може відбутися блокування рульового колеса.

Від подібних ексцесів не застрахований ніхто, якщо врахувати, що представляють дороги та якими часом безграмотними бувають деякі автолюбителі. Подібні події призводять до неможливості подальшого пересування на авто. Тому доводиться викликати на допомогу дешевий найближчий евакуатор.

У свідомості деяких людей існує стійкий стереотип - послуги автоевакуатора призначені тільки для колісної техніки. Наші сучасні евакуатори універсальні й ефективні, вони найкращим чином вирішують завдання по завантаженню, транспортуванню будь-якого транспортного засобу й без всяких проблем евакуюють масивну техніку.

Ми надаємо іншу спецтехніку для часткового завантаження. При її допомозі можна евакуювати машину яка провалилася під лід, застрягший у снігу транспорт. Потужна гідравліка агрегату дозволяє перевозити великогабаритний транспорт. Вся наша техніка, що виходить на маршрут, проходить обов'язковий техогляд для виявлення несправностей плюс постійний контроль для забезпечення безпеки як водіїв, та інших учасників дорожнього руху.

Ваш транспортний засіб буде звільненний з будь-якого місця, швидко надійно доставлений до місця призначення. У компанії для Вас працюють справжні професіонали з грамотним підходом до справи, високою відповідальністю. Співробітники щороку підвищують кваліфікацію на спеціальних курсах, проходять навчання на передовому устаткуванні.

Евакуатор в Києві тарифи

Разом з бездоганною якістю послуг з евакуації Вас порадують прийнятні ціни. Так, вартість проїзду одного кілометра дорівнює 15 гривень плюс 500 грн за виконану роботу. Мінімальне замовлення до 10 км коштуватиме 700 гривень.

Оперативна подача евакуатора по місту становить всього 25-30 хвилин, завжди відповідає бездоганному рівню сервісу. Компанія сьогодні займається міжміськими перевезеннями по Україні, послугою попутний евакуатор, яка стоїть зовсім недорого - від 10 грн. Ціни відповідають середньоринковим, а по деяких позиціях наші ціни значно нижчі, ніж у подібних київських служб, які надають послуги евакуатора в Києві. Ми дотримуємося низької вартості наших послуг завдяки тому, що маємо в наявності власний автопарк плюс працюємо без всяких посередників.

Компанія ніколи не забуває про постійних клієнтів, яким із задоволенням робимо приємні знижки, надаємо сезонні акції. Менеджери служби з радістю готові дати необхідну консультацію по різним технічним питанням. Така послуга безкоштовна. Якісний недорогий сервіс компанії представлений на офіційному сайті, відвідувачі якого вже по достоїнству оцінили його роботу. Про це говорить велика кількість позитивних відгуків. Особливе значення такого сервісу надають наші клієнти, які замовляють доставку новеньких авто з морських портів Європи, великого порту Одеси. Для надання цієї послуги потрібно заздалегідь оформити онлайн-заявку, вказавши плановану дату транспортування.

Виклик евакуатора в Києві

У сучасному світі будь-якому автовласникові часом знадобитися технічна допомога найближчого автоевакуатора. Тому радимо записати та зберегти номер компанії. Тоді Ви будете готові до непередбаченої ситуації, яка може виникнути в дорозі в будь-який момент. Ми встигаємо оперативно реагувати на виклики, приїжджати до необхідного місця набагато швидше, ніж служби перевезення авто фірм конкурентів.

Водії, потрапивши в халепу, можуть зателефонувати в диспетчерську службу нашої фірми, повідомити по можливості такі відомості: послуги евакуатора

 1. ім'я, прізвище;
 2. марку, модель автомобіля (включаючи його вагу, габарити);
 3. держномер, розпізнавальні знаки автомобіля;
 4. ймовірну причину несправності транспортного засобу, його стан;
 5. місце розташування автомобіля (адресу, орієнтири місцевості);
 6. підставу для перевезення по місту або Україні;
 7. кінцевий пункт призначення;
 8. контактні дані.

Диспетчер задасть кілька додаткових питань, щоб дізнатися про інші характеристики евакуйованого авто, підбере для евакуації відповідну модель техніки. Від подробиць й конкретики буде залежати оптимальне виконання поставлених завдань. Ваш автомобіль не отримає ніяких пошкоджень під час перевезення. Після обробки заявки відправка техніки відбудеться протягом 25 хвилин.

Викликати евакуатор можна одним дзвінком. Працюємо цілодобово, без вихідних, свят. Якщо з Вашим автомобілем раптом виникне проблема на дорозі, Ви завжди зможете викликати нас. Докладемо необхідних зусиль та надамо Вам дієву допомогу з індивідуальним підходом.

Працюємо по районам Оболонь, Печерськ, Борщагівка, Голосієво, Поділ, Дарниця, Сирець, Куренівка, Почайна, Троєщина та містах - сателітах - Бровари, Вишгород, Ірпінь, Вишневе, Бориспіль.

ЗАМОВИТИ послуги евакуатора в столиці - просто, дешево, швидко. Варто тільки зателефонувати. З нами не буде дорожніх проблем!

ІНФОРМАЦІЯ

Цілодобова служба евакуації «Евакуатор Столиця» це:

 1. оперативне перевезення Вашого автомобіля;
 2. доставка машини з Одеси
 3. міжміський попутний евакуатор

Телефонуйте - Допоможемо.

НАШІ КООРДІНАТИ

Евакуатор Столиця
Василя Яна 3/5 вулиця
01033 Київ, Україна
Телефон:+38 098 575 92 42
Наші координати
50.433907 N 30.504268 E
Евакуатор Столиця. Київ

Карта сайту

© 2023 Эвакуатор Столица