Евакуатор Вишневе недорого

евакуатор вишневе

Вам терміново необхідна технічна допомога та дешевий евакуатор Вишневе без посередників? Цілодобова міська служба евакуації готова оперативно надати техпідтримку на дорогах міста та прилеглих сіл Крюківщина, Боярка, Святопетрівське. У нас низькі ціни та швидка подача клієнту.

Сьогодні автоевакуатори компанії чергують цілодобово на ділянках доріг, де за статистикою Поліції велика концентрація дорожньо-транспортних пригод. Такий підхід до надання послуг автоперевезення дозволяє гарантувати час подачі евакуатора від 10 до 25 хвилин в залежності від щільності транспортного потоку у Вашому напрямку. За відсутності пробок автовоз прибуває до замовника за лічені хвилини.

Організація працює тільки з використанням спеціально підготовлених машин із власного автопарку, обладнаних усім необхідним для швидкого навантаження авто, надійної його фіксації на платформі, швидкої доставки до зазначеного місця. Імпортна спецтехніка плюс професійний персонал організації гарантують Вам безпечні транспортні роботи.

Послуги евакуації

У місті Вишневе служба евакуації «Евакуатор Столиця» пропонує таку техдопомогу:

 1. перевезення авто після Дтп;
 2. доставка машини з Одеси до Вишневого;
 3. транспортування баггі, трайка, квадроцикла;
 4. автоперевезення човнів, спорткарів;
 5. переміщення мінітехніки, будівельних конструкцій.

Для переміщення машини з проїжджої частини та інших робіт використовуємо лише власний евакуатор у Вишневому без посередників з ОЛХ та залучення «чорних перевізників».

Тарифи - вартість за 1 км

Будь-якого автовласника при замовленні насамперед цікавить скільки коштує евакуатор та який тариф за кілометри перевезення. Розрахунок вартості дуже простий:

 • подача евакуатора - від 500 до 700 гривень;
 • вартість 1 км - стартує від 12 грн;
 • додаткові завдання (розблокування коліс, кпп, навантаження з несправним кермовим керуванням та інші нюанси завантаження) - ціна індивідуальна, залежить від класу ТЗ, складності вирішення проблеми.

Переваги компанії

послуги евакуатора

Як показують відгуки клієнтів в інтернеті служба «Евакуатор Столиця», що пропонує послуги евакуатора у Вишневому, Боярці, Крюківщині інших селах приміської зони Києва на тлі конкурентів вигідно відрізняється на краще наявністю власного сучасного автопарку, грамотно організованої логістики та цілодобової. Професійні водії організації з багаторічним досвідом роботи легко та швидко справляються з будь-якими технічними завданнями.

Виклик евакуатора у Вишневому

Достатньо одного дзвінка на телефон евакуатора у Вишневому - спецмашина вже поспішає до Вас. Звернемо Вашу увагу, що при дзвінку диспетчеру обов'язково необхідно вказати всі технічні несправності та пошкодження автомобіля, які можуть спричинити труднощі при завантаженні машини на платформу, її фіксування на ній. Ще один важливий момент – це наявність техпаспорта. Без документа ми не маємо права перевозити авто.

Маленька рекомендація потенційним клієнтам - не шукайте дешевше дармовозів, що працюють під чорним прапором в оголошеннях ОЛХ. Вони не несуть моральної та фінансової відповідальності за збереження вашого сталевого коня. Замовляючи автоевакуатор на ОЛХ ризикуєте отримати приховані платежі або додаткові пошкодження з подальшим тривалим, витратним ремонтом.

Дзвоніть - замовляйте найближчий евакуатор Вишневе, недорого допоможемо і швидко.

ІНФОРМАЦІЯ

Цілодобова служба евакуації «Евакуатор Столиця» це:

 1. оперативне перевезення Вашого автомобіля;
 2. доставка машини з Одеси
 3. міжміський попутний евакуатор

Телефонуйте - Допоможемо.

НАШІ КООРДІНАТИ

Евакуатор Столиця
Василя Яна 3/5 вулиця
01033 Київ, Україна
Телефон:+38 098 575 92 42
Наші координати
50.433907 N 30.504268 E
Евакуатор Столиця. Київ

Карта сайту

© 2023 Эвакуатор Столица