Евакуатор Оболонь

евакуатор Великі міста буквально кишать автомобілями, що є сприятливим ґрунтом для безлічі ДТП й неприємних ситуацій на дорозі.

Жоден водій не може на 100% бути впевненим в тому, що поїздка відбудеться без будь-яких проблем.

Якщо в дорозі наздогнали неприємності, краще рішення - замовляти автоевакуатор. Спеціалізована техніка швидко виявиться на місці й перевезе несправний транспортний засіб в пункт призначення.

Евакуація авто та інших видів транспорту найчастіше необхідна при наступних випадках:

 • Аварія, яка веде до технічної несправності машини;
 • Вихід з ладу двигуна;
 • Блокування керма, дверей, коробки передач;
 • Розрядка акумулятора;
 • Попадання в кювет, зіткнення з непереборною перешкодою.

Незалежно від характеру проблеми, надати свої послуги на вулицях Києва завжди готова цілодобова служба евакуації «Евакуатор Столиця». Наша спецтехніка регулярно чергує біля метро Героїв Дніпра, Мінська, Почайна на Оболоні та готова оперативно виїхати до вас на допомогу!

Послуги евакуатора

Служба «Евакуатор Столиця» має багатий автопарк сучасної спеціальної техніки. В нашому розпорядженні:

 1. Автоевакуатори, обладнані подкатних візками. За допомогою такої техніки нам вдається швидко організувати завантаження будь-якого транспортного засобу, навіть якщо його колеса заблоковані.
 2. Евакуатори для перевезення великогабаритної спецтехніки та вантажного транспорту. Для таких перевезень нами задіюється техніка з рухомою платформою плюс гідравлічною системою. Сьогодні нами активно використовуються евакуатор з маніпулятором - спецмашина, яка дозволяє недорого виконувати завантаження нерухомого транспорту. Робота займає мінімум часу та може проводитися сьогодні за умов інтенсивного дорожнього руху.

Настільки багатий парк спецтехніки дає нам можливість перевозити не тільки легкові авто плюс джипи, мінівени, мікроавтобуси, спеціальний вантажний транспорт. Наша служба евакуації працює професійно, оперативно дешево в порівнянні з конкурентами.

Виклик евакуатора

виклик евакуатора Щоб викликати Евакуатор Оболонь Київ, треба виконати кілька простих дій. Замовник може замовити евакуацію як на нашому сайті, так й зателефонувавши за вказаним телефоном. У випадку з викликом онлайн спілкування з диспетчером не потрібно: замовник просто залишає заявку та вводить необхідну інформацію.

При дзвінку в нашу службу замовнику відповість диспетчер, якому потрібно надати такі відомості:

 1. ПІБ, адреса та контактні дані;
 2. Марка модель транспортного засобу, що вимагає евакуацію;
 3. Характер несправності;
 4. Технічний стан автомобіля;
 5. Район Києва, де сталося дорожня пригода;
 6. Передбачуваний пункт доставки машини.

Як тільки диспетчер отримає необхідні відомості, почнеться підбір відповідного евакуатора. Встановлений нами тариф воістину дешевий: ціна перевезення становить від 15 гривень за км. По району Оболонь та столиці діє вартість подачі 500 гривень.

Замовлення в компанії Евакуатор Оболонь повно переваг - надаємо широкий вибір послуг. Працюємо на Оболоні Куренівці цілодобово, без перерв на свят. Організуємо подачу до 30 хвилин без посередників диспетчерів. Пропонуємо доступні тарифи.

ІНФОРМАЦІЯ

Цілодобова служба евакуації «Евакуатор Столиця» це:

 1. оперативне перевезення Вашого автомобіля;
 2. доставка машини з Одеси
 3. міжміський попутний евакуатор

Телефонуйте - Допоможемо.

НАШІ КООРДІНАТИ

Евакуатор Столиця
Василя Яна 3/5 вулиця
01033 Київ, Україна
Телефон:+38 098 575 92 42
Наші координати
50.433907 N 30.504268 E
Евакуатор Столиця. Київ

Карта сайту

© 2023 Эвакуатор Столица