Телефон евакуатора

евакуатор Якщо Ваш залізний кінь раптом зашкутильгав або ви потрапили в Дтп то ви зайшли на потрібну сторінку - все що необхідно зробити це натиснути номер евакуатора на сайті щоб отримати оперативну професійну допомогу на дорозі.

Київська міська служба евакуації «Евакуатор Столиця» надає технічну допомогу по евакуації автомобілів в місті й області. Наші спеціалізовані та підготовлені автомобілі чергують по всіх районах Києва та в точках найбільшої концентрації Дтп в місті.

Якщо Ви шукайте дешевий найближчий евакуатор - значить ви потрапили за адресою. Набирайте вказаний на сторінці номер автоевакуатора - наш диспетчер після короткого опитування з технічних нюансів, швидко відправить до Вас найближчий евакуатор в Києві.

Міська служба евакуації «Евакуатор Столиця» - це європейський рівень обслуговування клієнтів й лояльні ціни на послуги що надаються компанією.

Евакуатор тарифи

Організація пропонує Клієнтам фіксовані тарифи на евакуацію плюс гнучке ціноутворення на послуги. При відсутності додаткових технічних нюансів (блоковане рульове або кпп, відсутність колеса, ін.) Ми пропонуємо фіксовані ціни:

  1. Вартість подачі евакуатора по Києву - 500 гривень;
  2. Вартість за км - від 15 гривень;
  3. Час подачи - до 30 хвилин;
  4. Мінімальне замовлення сьогодні - від 600 грн.

Якщо у Вашого автомобіля є несправність або дефекти ускладнюють навантажувальні та розвантажувальні роботи машини з платформи евакуатора то застосовуємо гнучке ціноутворення. Індивідуально. При кожній подібній ситуації ціна буде різною. ВАЖЛИВО - повну вартість з урахуванням технічних нюансів називає Диспетчер. Без посередників працюємо й прихованих платежів.

Послуги евакуатора

послуги евакуатора По місту та області організація надає широкий спектр послуг автоперевезень. Перевозимо автомобілі вагою до 10 тонн, спорткари, джипи, баггі, мотоцикли, човни, яхти, будівельну спецтехніку, габаритні конструкції кіоски, мафи, борди.

Сьогодні підвищеним попитом користується послуга доставка машини з Одеси до Києва. За попередніми замовленнями доставляємо автомобілі з морського порту й Євротермінал Одеси за договірними цінами. Можлива адресна доставка в день замовлення.

Цілодобово приймаємо попередні замовлення на перевезення автомобілів по столиці, області України.

В якому б районі Києва - Оболонь, Троєщина, Поділ, Дарниця, Печерськ, Позняки, Голосієво, Борщагівка або інших Вас не застали неприємності на дорозі - ТЕЛЕФОНУЙТЕ - ми обов'язково допоможемо. У нас широка мережа партнерів - вільний евакуатор є завжди.

На сайті є сторінки російською мовою для російськомовних Замовників.

Обов'язково запишіть номер евакуатора в свій смартфон.

ІНФОРМАЦІЯ

Цілодобова служба евакуації «Евакуатор Столиця» це:

  1. оперативне перевезення Вашого автомобіля;
  2. доставка машини з Одеси
  3. міжміський попутний евакуатор

Телефонуйте - Допоможемо.

НАШІ КООРДІНАТИ

Евакуатор Столиця
Василя Яна 3/5 вулиця
01033 Київ, Україна
Телефон:+38 098 575 92 42
Наші координати
50.433907 N 30.504268 E
Евакуатор Столиця. Київ

Карта сайту

© 2023 Эвакуатор Столица