Про нас

евакуатор Евакуатор Столиця – це міська служба, що проводить евакуацію та перевезення автотранспорту, який не може рухатися своїм ходом через технічні проблеми, які виникли внаслідок несправності деталей та вузлів ТЗ або в результаті дорожньо-транспортних пригод.

Крім цього, ми перевозимо справні транспортні засоби з Одеського морського порту. Працює компанія в режимі 24/7, без зупинки своєї діяльності в період загальнодержавних чи релігійних свят, адже автотранспорт в ці дні продовжує інтенсивно рухатися, тож може знадобитися дешевий евакуатор в Києві.

Для забезпечення якісних, своєчасних, безпечних евакуаційних заходів, наш власний автопарк укомплектований новою, сучасною спеціальною технікою:

 • евакуатори, оснащені тросовою механічною лебідкою, металевими висувними трапами (похилими апарелями), для машин нестандартних габаритів;
 • транспорт, споряджений гідравлічними маніпуляторами, для переміщення транспортних засобів із заклиненими колесами, несправним кермовим механізмом, заблокованою коробкою перемикання передач. Ці спецмашини придатні для доставлення партій автомашин;
 • інша спецтехніка, яка пристосувана для перевезення із частковим завантаженням, що дозволяє вивільняти автомобілі, в тому числі спортивні, квадроцикли зі снігових заметів, багнюки, глибоких кюветів. Потужна гідросистема сприяє перевезенню великорозмірного автотранспорту.

Щоб мати можливість за мінімальний час дістатися до несправного автомобіля, на території районів Дарниця, Сирець, Оболонь, Воскресенка, Голосієво, Печерськ, Поділ, Троєщина, Куренівка організовані точки стоянок чергових евакуаторів. Чергування спецтехніки здійснюється й в містах-сателітах Бровари, Ірпінь, Вишгород, Бориспіль, Вишневе.

Така організація роботи дозволяє прибувати на місце раніше, ніж конкуруючі підприємства та приватники, адже при ДТП й заторах, які при цьому виникають, швидкість прибуття має істотне значення.

Наші послуги

Основна спеціалізація компанії – це евакуація автомобільної, мотоциклетної техніки, інших засобів пересування та переміщення окремих агрегатів чи спецтехніки.

Евакуаційні послуги проводяться в районах столиці – Печерську, Подолі, Оболоні, Дарниці, Борщагівці, Троєщині, на Лівому Березі, Куренівці, Голосієво, Позняках, Харківському, всіх масивах Києва. Евакуатори здійснюють переміщення транспортних засобів в приміській зоні столиці, в Київській області. Виконуємо оперативне перевезення й в містах-сателітах: Ірпень, Борисполь, Бровари, Вишгород, Вишневє. Здійснюємо доставлення машин з Одеського морського порту, транспортування інших ТЗ, агрегатів по Україні.

Наші переваги

В діяльності компанії відсутня посередницька ланка, тому послуги без посередників характеризуються якістю, своєчасністю, низькими цінами. Спеціалісти мають високий професіоналізм, який допомагає легко виконувати усі завдання. Щороку співробітники компанії відряджаються на навчання для підвищення кваліфікації, проходять стажування на найсучаснішому обладнанні.

Водійський склад має значний стаж роботи та відповідний досвід. У нашому автопарку автотранспортним спецзасобам, котрі виїжджають на маршрут, обов’язково проводиться передрейсовий техогляд для виявлення можливих несправностей, а водії проходять відповідний медичний огляд. У складних евакуаційних випадках застосовуємо спеціальне обладнання що дозволяє перевозити автомобілі в будь-якому технічному та фізичному стані.

Сучасні спецмашини придатні проводити евакуаційні заходи транспорту у підземних гаражах, на паркувальних майданчиках, з-під естакад, інших важкодоступних місць. Сьогодні в Києві ми:

 1. Висилаємо евакуатор по місту впродовж 25-30 хвилин.
 2. Надаємо сервіс європейського рівня.
 3. Робимо знижки, організовуємо різноманітні акції своїм постійним клієнтам.
 4. Проводимо менеджерами безкоштовну технічну консультацію.
 5. Підходимо індивідуально до кожного замовника.

Скільки коштує евакуатор?

автоевакуатор Подача спецмашини на точку виклику – 500 гривень плюс вартість транспортування ТЗ – від 15 гривень за 1 км. Мінімальне замовлення до 10 км – 700 грн. Простій спецтехніки – 200 гривень за 1 годину.

Окрема ціна на міжміський евакуатор по Україні – подача 500 грн плюс 10 грн за кілометр в обидві сторони маршруту.

Наші правила замовлення

Сьогодні замовити евакуатор абсолютно не складно, необхідно лише:

 • набрати номер телефону служби або зайти на офіційний сайт (при попередньому замовленні);
 • представитись та назвати контактний телефон для зв’язку;
 • повідомити основну інформацію про ваш автомобіль (держномер, модель, вага, габарити);
 • коротко описати несправність або обсяги пошкодження при ДТП;
 • вказати точне місцеперебування вашого автотранспорту чи головні орієнтири за містом;
 • зазначити кінцевий пункт доставлення транспорту.

Отримавши цю інформацію, підбираємо для вас найбільш підхожий найближчий евакуатор, який має можливість швидко здійснити якісне транспортування вашого авто.

ІНФОРМАЦІЯ

Цілодобова служба евакуації «Евакуатор Столиця» це:

 1. оперативне перевезення Вашого автомобіля;
 2. доставка машини з Одеси
 3. міжміський попутний евакуатор

Телефонуйте - Допоможемо.

НАШІ КООРДІНАТИ

Евакуатор Столиця
Василя Яна 3/5 вулиця
01033 Київ, Україна
Телефон:+38 098 575 92 42
Наші координати
50.433907 N 30.504268 E
Евакуатор Столиця. Київ

Карта сайту

© 2023 Эвакуатор Столица